Możesz wspierać nas nieodpłatnie robiąc swoje zakupy

Robisz zakupy w internecie? Możesz nas wspierać za każdym razem, gdy kupujesz online. Wystarczy, że wejdziesz na FaniMani.pl i wskażesz “Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap”. Sklep, w którym robisz zakupy przekazuje na nasze konto od 0,5 do nawet kilku % z Twoich zakupów.  Zakupy zrobisz jak zwykle, a my otrzymamy od sklepu określony procent ich wartości. To naprawdę proste i nic nie kosztuje!

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość!

Skorzystaj z kodów rabatowych, dzięki którym możesz oszczędzać przy okazji codziennych zakupów przez FaniMani.pl. Aktualne promocje znajdziesz na stronie https://fanimani.pl/okazje/

To nie wszystko – pomóż bez zakupów

FaniMani umożliwia przekazanie dodatkowych 10 zł dla naszej organizacji? Potrzebujemy jednak Twojej niewielkiej pomocy!

Nie musisz kupować, by nas wspierać! Wystarczy, że podzielisz się ze znajomymi specjalnym linkiem, który znajdziesz w swoim profilu. Jeśli Twój znajomy zarejestruje się na FaniMani za pomocą tego odnośnika i zrobi zakupy, otrzymamy dodatkowe 10 zł.

Co trzeba zrobić?

Załóż konto lub zaloguj się na FaniMani i przejdź do zakładki “Moje Konto → Historia wsparcia”. Skopiuj link i wyślij go znajomym, np. e-mailem. Udostępnij link na Facebooku, Twitterze i w innych serwisach.

Dzięki Twojej rekomendacji dotrzemy do innych osób, chcących wspierać ważne cele! Obecnie zebraliśmy już blisko 100 zł robiąc zakupy online i polecając FaniMani.

Dziękujemy, że jesteś z nami
Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap

Oszczędzaj i pomagaj z FaniMani.pl – rób DOBRE zakupy!

Dziękujemy, że jesteś z nami
Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap