Przypominamy: Rozlicz PIT i wspomóż działania fundacji

Rozlicz się bezpłatnie on-line i przekaż 1% podatku na działanie Gołdapskiego Funduszu Stypendialnego. Nie ważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni. Teraz możesz rozliczyć się z podatku za rok 2017 przez Internet korzystając z programu E-Pity online. Możesz też pobrać aplikację na komputer i pomóc nam działać na rzecz edukacji dzieci, szpitala w Gołdapi (oddział dziecięcy), przekazując swój 1 procent podatku na stypendia dla gołdapskiej niezamożnej młodzieży lub na działalność Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap związaną z prowadzeniem centrum informacji turystycznej i promocją regionu.

Jeśli chcesz rozliczyć się tradycyjnie, wpis w polu przeznaczonym na 1% KRS fundacji:

0000024865

KLIKNIJ I Rozlicz PIT przez Internet i przekaż 1% na Fundację Rozwoju Regionu Gołdap. Sprawdź klikając tutaj.

Informacje naszego partnera e-Pity:

  • Program e-pity 2017 – najlepszy sposób na bezstresowe rozliczenie PIT-a:
  • możliwość wysyłki wszystkich PIT-ów do systemu e-deklaracje.gov.pl,
  • e-wysyłka wniosków i pism do dowolnego urzędu skarbowego przez ePUAP,
  • darmowe wzory pism i wniosków do urzędów skarbowych,
  • także za darmo do użytku komercyjnego dla profesjonalistów, księgowych, biur rachunkowych i doradców podatkowych,
  • bezpieczna i wygodna wersja on-line aplikacji z automatycznym zapisem deklaracji i e-deklaracji w chmurze – dysku Google Drive,
  • automatyczne wczytywanie danych z wielu systemów oraz możliwość integracji programu e-pity z innymi systemami – otwarte API,
  • wczytanie danych z zeszłorocznej wersji wraz z deklaracjami PIT rozliczonymi w 2017 r.
  • Najnowsza wersja programu do rozliczeń PIT w 2018 roku uwzględnia wszystkie zmiany prawne w PIT za 2017 rok – PITy 2018, a także najpopularniejszą ulgę w PIT za 2017 ulgę prorodziną „na dziecko”. Policz i sprawdź już dziś, jak nowa kwota wolna PIT za 2017 r. wpłynie na Twój podatek. Czy zapłacisz w 2018 r. większy czy mniejszy podatek PIT?

Program e-pity 2017 pozwala na wypełnianie ponad 30 deklaracji PIT 2017, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/BR PIT/TP, PIT/DS, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-23, PIT-3, PIT-6, PIT-12, PIT- 14 oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, CFR-1, SSE-Rdruk przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych. W bazie formularzy programu e-pity znajdziesz też: PIT-WZ wniosek o sporządzenie PIT przez urząd skarbowy oraz oświadczenie emeryta PIT-OP.

Zatrudniałeś w 2017 roku pracowników? Szukasz programu do PIT-11, PIT-8C i PIT-4R? PITy płatnika za 2017 rok wystawisz, wyślesz e-Deklaracje oraz dostarczysz do pracowników elektronicznie w Programie e-pity Płatnika.

Rozlicz się z podatku PIT za 2017 online